O DREWKOMPLEX

Poznaj naszą historię

Od ponad 16 lat czerpiemy satysfakcję ze spełniania wymagań naszych Klientów. Nasza firma specjalizuje się w budowie domów, domków, bezpiecznych placów zabaw, altan, mebli ogrodowych oraz wszelkiego rodzaju urządzeń użytku publicznego i wielu innych.

Zajmujemy się produkcją i montażem:

– Nowoczesnej architektury ogrodowej

  • Tarasy
  • Zadaszenia Tarasowe
  • Altany
  • Domki Ogrodowe
  • Drewutnie
  • Domki Całoroczne
  • Ogrodzenia

Filozofia naszej pracy polega na indywidualnym podejściu do każdego powierzonego nam zadania. Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniom Klienta oferujemy więc fachowe doradztwo, pomoc w planowaniu oraz realizacji projektu od pomysłu, poprzez szkic do gotowej formy.

Efekty naszych prac wyróżniają się estetyką, trwałością oraz dbałością o szczegóły. Sposób wykonania oraz stosowane materiały spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa, ponieważ kładziemy szczególny nacisk na całkowitą eliminację wszelkich zagrożeń dla użytkowników. Przywiązujemy także dużą wagę do ochorony środowiska naturlanego, co przekłada się na technologię wykonywanej pracy, a także jakość tworzonych wyrobów.

Spełniajmy marzenia naszych pociech i nasze własne!
Wspaniały plac zabaw, wypełniony bajecznymi zabawkami, które rozwijają dziecko, czy też piaskownica w ogrodzie… Wykonane przez nas z trwałych i bezpiecznych materiałów przez długi czas będą sprawiały radość dzieciom i będą Państwa bezcenna inwestycją w ich rozwój fizyczny. Piękna altana, czy meble ogrodowe staną się niewątpliwie ozdobą Państwa ogrodu, poprawią atrakcyjność i podkreślą indywidualność. Wprowadzą niepowtarzalny nastrój i klimat. Wypoczynek stanie się jeszcze przyjemniejszy.

Powyższe propozycje to tylko ułamek naszych możliwości. Wieloletnie doświadczenie i znajomość branży pozwala nam na oferowanie dużo większej liczby produktów i rozwiązań, dopasowanych do indywidualnych potrzeb. W związku z tym serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Jak Pracujemy ?

Selekcjonujemy materiały najwyższej jakośći, aby realizowane przez nas inwestycję służyły Państwu jak najdłużej.

Budujemy w
21
dni
01
Projektujemy
02
Wybieramy materiały i rozwiązania
03
Akceptujesz przygotowany projekt
04
Realizujemy
05
Odbierasz realizację
06
Korzystasz i cieszysz się nowym domem lub innym drewnianym elementem
Feedback

Kilka słów od naszych klientów

Przedszkole nr 5
Przedszkole nr 5 "Weseli sportowcy" Luboń

Firma Drewkomplex wykonała dla nas wszystkie elementy placu zabaw - zjeżdżalnie, huśtawki, pociągi, ławki. Buli terminowi i solidni. Firma godna polecenia

Zespół Szkół Geodezyjno Drogowych
Manager

Przy realizacji  naszego zlecenia, firma Pana Przemysława wykazała się dużym doświadczeniem i wiedzą techniczną. Wszystkie prace wykonane z wysoką starannością.

Zoo Poznań

Firma Drewkomplex wykonałą w naszym zoo place zabaw. Dzieci odwiedzające nasze zoo,  korzystają z placu bardzo chętnie, a współprace z Drewkomplex polecamy.