Funkcjonalne i robione na indywidualne potrzeby zadaszenia tarasów.

Drewkomplex od lat zajmuje się wykonywaniem różnego rodzaju rozwiązań dla domu i ogrodu.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy, w której znajdziecie Państwo drewniane domki, altany a także ogrodzenia czy elementy zabudowy tarasu. Nasza nowa seria profesjonalnych zadaszeń tarasów wykonanych z drewna cieszy się dużym zainteresowaniem klientów. Częściowa zabudowa tarasu chroni nie tylko przed warunkami atmosferycznymi, takimi jak deszcz, śnieg, wiatr czy nadmierne pormieniowanie słoneczne. Zabudowa tarasu pozwala również na zachowanie prywatności oraz stworzenie niepowtarzalnego klimatu w naszym domu.

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi dotyczące aranżacji zadaszeń balkonów i tarasów. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdej realizacji gwarantujemy zadowolenie nawet najbardziej wymagających klientów. Przed wykonaniem usługi przedstawiamy komputerową wizualizację zamówionej usługi, co pozwala na zrozumienie oczekiwań klienta i spełnienie ich w 100%. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie klienta, dlatego niezależnie od wielkości realizacji podchodzimy do niej z taką samą starannością i dbałością o najmniejsze szczegóły. Drewkomplex dba o ekologię, dlatego nasze zadaszenia tarasów wykonywane są z drewna. Konstrukcja wykonana jest z klejonych warstwowo drewnianych elementów co zapewnia długoletnią wytrzymałość. W trosce o najwyższą jakość wykonywanych usług oraz o ich wytrzymałość każdy z elementów zadaszenia jest zabezpieczony wysokiej jakości środkami grzybobójczymi. Aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów nasze produkty pokryte są specjalnym akrylowym impregnatem dekoracyjnym. Szeroka gama kolorystyczna pozwoli na dopasowanie elementów zadaszenia tarasu z pozostałymi częściami elewacji.

Każdy klient ma inny pomysł na zagospodarowanie swojego tarasu, każdy projekt zabudowy tarasu może być inny, jedno jest niezmienne – fachowe wykonanie. Dobierając odpowienie materiały do wykonania realizacji staramy się wybierać te najtrwalsze. Dlatego też zadaszenia zabudowań tarasów wykonywane są z poliwęglanowych włókien o grubości 10mm w połączeniu z aluminium. To nie tylko nowoczesne spojrzenie na wykonanie, ale również gwarancja trwałości. Istniejemy na rynku od wielu lat, każdą z realizacji możemy poprzeć zdjęciami i pozytywnymi opiniami klientów. Liczne referencje potwierdzają wysoką jakość naszych realizacji i stanowią gwarancję najwyższej jakości użytych materiałów.

Jesteś w trakcie budowy domu? Modernizujesz swój stary dom? A może znudził Ci się dotychczasowy wygląd i zamierzasz dokonac remontu? Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Nasi specjaliści nie tylko podpowiedzą Ci jak przeprowadzić prace, ale również zajmą się nimi od początku do końca. Masz pomysł i chcesz go zrealizować? Zadzwoń, bądź skontaktuj się z nami mailowo. Pomożemy w realizacji nawet najbardziej wymagających projektów. Nie masz pomysłu, a chcesz odświeżyć swój dom? Również służymy pomocą. Stworzymy dla Ciebie indywidualny projekt dopasowany do Twoich potrzeb i preferencji.